بابا مرخص شد. ممنون از دعای خیر همه عزیزان

 

سلام

بعضی دوستان میدونن و اغلب نمیدونند که پدرم بشدت بیمار و در ICU بستریه. به دعای تک تک شما عزیزان محتاجیم. 

این وبلاگ بطور متوسط در چندماه اخیر روزی هزار بیننده داشته از شما عزیزان مبخوام نفری حداقل ده صلوات برای سلامتی پدرم بفرستید. بیش از ده صلوات رو در کامنتها اعلام کنید تا من از نذرم کم کنم.

هرکس از این وبلاگ استفاده کرده یا لذت برده برای شادی من و سلامتی پدرم دعا کنه.

 

بعدا نوشت : ساعت 6 عصر است. ممنون از دلهای پاک همه مهربانان. از همه کامنتهای عمومی و خصوصی و همه اسمس ها که در مجموع تا این لحظه 50 هزار صلوات فرستادن. ظهر پیش پدر بودم و فقط به آرامی دستم را فشرد. بدون باز کردن چشمانش. اما همین الان مامان تلفن کرد و گفت که چشمانش رو باز کرده و گفته میخوام بشینم .

بازهم یاری کنید یاران قلب

 

بازهم بعدا نوشت: پنج شنبه ساعت ده صبح منو راه دادن برم تو آی سی یو. بابا با پرستار بخش دعوا کرده بود ( لوله معده اش رو کشیده بود ) و اونا هم دستشو بسته بودن! به من میگفت بهش گفتم خیلی خوب , تو که شعورت میرسه منهم که میفهمم, اینو باز کن دیگه نمی کنم!!! ( nemikannam )  کاملا هوشیار بود .

معجزه کردید مهربانان. از دعای خیر همگی ممنونم. بازهم دعا کنید چون با اینکه حالش بهتر شده هنوز هم علت اصلی مشکلش معلوم نشده. 

صلواتهای دیروز با مجموع صلواتهایی که سایر عزیزان از طریق اسمس تقبل کردند به رقم عجیب صدو چهل هزار رسید. افتخار می کنم به این همه دوست خیرخواه و مهربان.

 

بابا از آی سی یو منتقل بخش شد. گلبولهای سفید و سایر فاکتورهای التهابی اش هم نسبتا کمتر شده هورا